Cennik

Jeśli tutaj zajrzałeś, to znaczy że coś na naszej stronie wzbudziło Twoje zainteresowanie.
Niestety, nie podamy tutaj cennika.

Ciężko jest wycenić coś nie znając Twoich oczekiwań, branży, Twojego produktu i wszystkich tych rzeczy, o które zapytamy na spotkaniu, czy przez Internet.

Dopiero gdy uzyskamy stosowne informacje, będziemy mogli coś Ci doradzić, przedstawić pomysł jak rozwinąć Twoją markę, zwiększyć sprzedaż i godnie reprezentować ją w komunikacji z użytkownikami Sieci.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz nam proszę:

  1. 1) Jak nazywa się Twoja marka? Jeśli masz swoją stronę internetową – podaj nam link. Zapoznamy się z Twoim produktem lub usługą;
  2. 2) Jaka jest Twoja główna konkurencja, czy jest w czymś lepsza. Nie ma sensu pisać tutaj, że Twoja marka jest super a konkurencja jest zła. Jesteśmy po to, żeby pomóc Twojej marce. Im więcej kompleksowych informacji nam przekażesz, tym lepsze efekty dadzą nasze działania;
  3. 3) Jakie są słabości Twojej marki, co czujesz że kuleje?
  4. 4) Jak chciałbyś wyglądać, co jest dla Ciebie ważne?
  5. 5) Jakie są cele działań, co chciałbyś, żeby współpraca z nami wniosła do Twojego biznesu?
  6. 6) Czy prowadziłeś już jakieś działania marketingowe? Jeśli tak – opisz na czym polegały, jakie dały efekty, czy nadal je prowadzisz, co się w nich podobało, a co niekoniecznie?
  7. 7) Opisz nam w skrócie branżę, w której działasz. Jaka jest jej specyfika, czy jest coś co powinniśmy wiedzieć i uwzględnić w kampanii marketingowej?
  8. 8) Przekaż nam wszystko, co jest dla Ciebie istotne.

Pamiętaj, że im więcej informacji dostaniemy, tym lepiej przeprowadzimy kampanię marketingową. Oznacza to również to, że zobaczysz lepsze efekty, które przyniesie kampania i odczujesz wzrost dochodów ze swojego biznesu.

Prowadząc działania mamy świadomość tego, że na wynagrodzenie musimy zapracować. Angażujemy się we wszystkie działania, ponieważ jeśli Twój biznes rośnie, rośnie również nasza firma. Efekty które przynosimy naszym klientom powodują, że budżety systematycznie się zwiększają. Jeśli więc Ty zarabiasz, my zarabiamy i rozwijamy się razem z Twoją firmą. Dlatego właśnie, Twój biznes jest przez nasz szanowany i dopieszczany jak nasz własny.

Jeśli pomimo tego co napisaliśmy nadal się wahasz, napisz do nas.
Chętnie porozmawiamy i postaramy się rozwiać obawy i obiekcje, które masz.
Wspólnie stwórzmy coś fajnego!